Dlaczego warto się zarejestrować?
 • zapamiętamy Twoje dane adresowe, abyś nie musiał ich ponownie wprowadzać
 • będziesz miał dostęp do historii swoich zamówień
 • będziesz mógł dodawać opinie o produktach oferowanych w naszym sklepie
 • uzyskasz dostęp do promocji oferowanych dla zarejestrowanych użytkowników
Logowanie
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Załóż je!
Nie dostałeś maila aktywacyjnego?

Regulamin sklepu

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania sklepu internetowego http://meganadruki.pl.
 2. Właścicielem sklepu internetowego jest MEGANADRUKI Łukasz Szpunar z siedzibą ul. Kwiatowa 10, 39-400 Tarnobrzeg, NIP: 867-217-38-92, NRB: 09 1050 1445 1000 0090 9088 5279 (dalej: "MEGANADRUKI").
 3. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient informowany jest o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizowania zamówienia.
 4. Niewłaściwie wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 5. Koszt dostarczenia przesyłki pokrywa Klient.
 6. Aktualne metody i koszty dostarczenia przesyłki dostępne są na stronie internetowej: Płatności i dostawa
 7. Aktualne promocje dostępne są na stronie internetowej: Promocje
 8. Kupony rabatowe:
 9. Czas realizacji zamówień dla Klientów zakupów grupowych wynosi 10 dni roboczych.
 10. Na wszystkie oferowane przez nas produkty udzielamy gwarancji.
  • W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest niezwłocznie skontaktować sie z MEGANADRUKI.
  • W przypadku wystąpienia wady jakościowej lub błędów w zamówieniu należy odesłać do nas wadliwy towar.
  • Warunkiem reklamacji lub zwrotu towaru jest przesłanie razem z towarem następujących informacji: opis wady, nr ID zamówienia, dane kontaktowe, adres email, nr konta bankowego.
 11. Termin rozpatrzenia reklamacji to wynosi 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki reklamacyjnej.
 12. Informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na nasz koszt - zostaną one zwrócone do nadawcy.
 13. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji:
  • Zwrócimy poniesione koszt odesłania towaru do nas przelewem na wskazane w przesyłce konto bankowe w terminie 7 dni roboczych.
  • Odsyłamy przesyłkę Pocztą Polską przesyłką priorytetową poleconą - na nasz koszt.
 14. Nieuzasadnione reklamacje oraz uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą nie będą rozpatrywane. Wszelkie koszty występujące w takich sprawach, w tym min. koszt odesłania reklamowanego towaru z powrotem zamawiającego - pokrywa zamawiający.
 15. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku "O ochronie praw konsumentów" ,masz prawo zwrócić towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny od daty odebrania przesyłki. MEGANADRUKI z własnej woli, wydłuża czas na zwrot towaru bez zadawania pytań do 30 dni! Odsyłasz go jednak do nas na swój koszt , a towar nie może być używany.
 16. Prawo zwrotu towaru nie dotyczy dolnej części bielizny osobistej (majtki, bokserki) oraz koszulek indywidualnych wykonanych prawidłowo, zgodnie z zamówieniem.
 17. Sklep dokonuje wymiany jedynie towarów nie używanych, nie noszonych.Jeśli dokonują Państwo wymiany koszulki na inny rozmiar lub towaru na inny podobny - ponoszą Państwo koszty wysyłki w obie strony. Prosimy dołączyć do przesyłki znaczki pocztowe na kwotę 9,00 PLN
 18. Należności dla klientów z tytułu zwrotu, reklamacji, opłat zwrotnych za przesyłkę - regulowane są wyłącznie przelewem na konto bankowe.
 19. W przypadku zaginięcia przesyłki, powstałego nie z winy firmy lecz z winy osób trzecich, sklep zastrzega sobie 28 dni roboczych na ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji ( złożenie reklamacji na poczcie, odpowiedź reklamacyjna)
 20. Przesyłki reklamacyjne, zwroty oraz wymiany towarów prosimy wysyłać WYŁĄCZNIE na poniższy adres: Łukasz Szpunar ul. Matejki 10/11, 39-400 Tarnobrzeg
 21. Przesyłki reklamacyjne, zwroty oraz wymiany prosimy nadawać wyłącznie jako przesyłki rejestrowane(polecone).
 22. Nie ponosimy odpowiedzialności w sprawie praw autorskich przesyłanych projektów do zrealizowania.
 23. Zastrzegamy sobie prawo do nie zrealizowania przesłanych projektów, bez podania przyczyny.
 24. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów.
 25. Wszystkie dane osobowe są gromadzone w celu usprawnienia i polepszenia jakości usług oraz w celach statystycznych i marketingowych, dane te są przeznaczone wyłącznie dla firmy. Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych, każdy ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich zmian. Zbieranie danych odbywa sie na zasadzie pełnej dobrowolności. Klient korzystający z usług firmy wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883)
 26. Złożenie zamówienia, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
 27. MEGANADRUKI może w każdym czasie, według własnego uznania, zawiesić lub zakończyć funkcjonowanie sklepu internetowego.
 28. Niniejszy regulamin może być w każdym czasie zmieniony według uznania MEGANADRUKI. Zmieniony regulamin będzie zamieszczony na stronie internetowej http://meganadruki.pl.
 29. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia: 12 maja 2012r.

Koszulki i kubki to za mało?

Wykonamy dla Ciebie nadruk również na innych rodzajach odzieży!

Dzwoń lub pisz:

+48 500 179 652

biuro@meganadruki.pl

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach, produktach, subskrybuj nasz newsletter!

Zapisując się do subskrypcji, wyrażasz zgodę na otrzymywanie poczty elektronicznej zgodnie regulaminem usługi Newsletter