Dlaczego warto się zarejestrować?
 • zapamiętamy Twoje dane adresowe, abyś nie musiał ich ponownie wprowadzać
 • będziesz miał dostęp do historii swoich zamówień
 • będziesz mógł dodawać opinie o produktach oferowanych w naszym sklepie
 • uzyskasz dostęp do promocji oferowanych dla zarejestrowanych użytkowników
Logowanie
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Załóż je!
Nie dostałeś maila aktywacyjnego?

Regulamin usługi Newsletter

 1. Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usługi Newsletter.
 2. Usługa jest świadczona przez MEGANADRUKI Łukasz Szpunar z siedzibą ul. Kwiatowa 10, 39-400 Tarnobrzeg, NIP: 867-217-38-92 (dalej: "MEGANADRUKI") zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu.
 3. Usługa polega na nieodpłatnym przesyłaniu listów elektronicznych (newsletterów) na adesy e-mail przekazane MEGANADRUKI zgodnie z niniejszym regulaminem. Newsletter zawiera w szczególności informacje dotyczące nowych promocji, produktów oferowanych przez MEGANADRUKI, dostępnych na stronie internetowej http://meganadruki.pl, jak również może zawierać informacje handlowe i reklamowe dotyczące działaności, produktów i usług oferowanych przez MEGANADRUKI oraz inne podmioty.
 4. W celu zamówienia usługi należy w odpowiednim polu na stronie internetowej http://meganadruki.pl wpisać prawidłowo swój adres e-mail i przesłać go drogę elektroniczną do MEGANADRUKI. Następnie na podany adres e-mail zostanie automatycznie przesłany list elektroniczny zawierający adres strony internetowej, służącej do aktywowania usługi. Adres e-mail może dotyczyć jedynie osoby go podającej. Zabronione jest podawanie adresów e-mail innych osób. Korzystanie z usługi jest możliwe tylko poprzez czynne i poprawnie skonfigurowane konto e-mail.
 5. Zamównienie usługi oznacza:
  • zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
  • wyrażenie zgody na otrzymywanie od MEGANADRUKI newsletterów oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie przez MEGANADRUKI danych osobowych zawartych w adresie e-mail w celu świadczenia usługi newsletter oraz w celach marketingowych i reklamowych.
  • przyjęcie do wiadomości dobrowolności podania adresu e-mail oraz posiadania prawa wglądu i poprawiania danych osobowych zawartych w adresie e-mail.
 6. Administratorem danych osobowych zawartych w adresie e-mail jest MEGANADRUKI.
 7. W każdym czasie można zrezygnować z korzystania z usługi newsletter. Rezygnacja z usługi odbywa się w sposób analogiczny do zamówienia usługi, tj. należy podać adres e-mail w tym samym polu, poprez które nastąpiło zamówienie usługi. Następnie na podany adres e-mail zostanie automatycznie przesłany list elektroniczny zawierający adres strony internetowej, służącej do rezygnacji z usługi.
 8. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych z adresie e-mail lub na otrzymywanie informacji handlowych jest jednoznaczne z rezygnacją z usługi newsletter.
 9. MEGANADRUKI może w każdym czasie, według własnego uznania, zawiesić lub zakończyć świadczenie usługi newsletter.
 10. Niniejszy regulamin może być w każdym czasie zmieniony według uznania MEGANADRUKI. Zmieniony regulamin będzie zamieszczony na stronie internetowej http://meganadruki.pl.
 11. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia: 12 maja 2012r.

Koszulki i kubki to za mało?

Wykonamy dla Ciebie nadruk również na innych rodzajach odzieży!

Dzwoń lub pisz:

+48 500 179 652

biuro@meganadruki.pl

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach, produktach, subskrybuj nasz newsletter!

Zapisując się do subskrypcji, wyrażasz zgodę na otrzymywanie poczty elektronicznej zgodnie regulaminem usługi Newsletter